KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471029
nr 1247 1029
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Stormen", Signerad. Olja på duk, 100x79
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:57:36
500 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano